Lis012015

Powitanie

Kategorie Inne

Dzień dobry 🙂

To pierwszy mój wpis na blogu, zatem chciałabym się przywitać i napisać kilka słów o sobie. Jestem mamą dwójki urwisów – 10 letniego Adasia i 3 letniej Mai. Moje zamiłowanie do ręcznego tworzenia przedmiotów zrodziło się z silnego pragnienia posiadania rzeczy pięknych i totalnego braku pieniędzy na ich zakup. I tak od wielu już lat, jeśli coś mi się spodoba, to zamiast kupić, robię sama. Nie ważne, czy jest to płaszczyk dla mojej córeczki, czy lampa-samolot dla syna. Siadam i robię. Dodatkowo, uskrzydla mnie świadomość, że potrafię zrobić coś z niczego, ze skrawków materiału, zużytych przedmiotów, w których nikt inny nie widzi już potencjału. Stare, zapomniane, często też zaniedbane przedmioty dostają nowe życie i zupełnie nowe zastosowanie.

Nie posiadam wielkich zdolności plastycznych. Nie mam też wysoce rozwiniętych zdolności manualnych a mimo to tworzę 🙂 i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.

Na moim blogu znajdziecie nie tylko zdjęcia wykonywanych przeze mnie przedmiotów, ale też filmiki DIY i szczegółowe instrukcje do samodzielnego wykonania dekoracji.

Jeśli znajdzie się choć jedna osoba, która dzięki blogowi zrobi własną dekorację, to będzie to dla mnie największa radość i sens jego pisania.

Pozdrawiam i zachęcam do zaglądania,

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *