Kwi162016

Domek dla lalek handmade

Kategorie DLA DZIECI

Domek dla lalek to marzenie każdej małej dziewczynki. Wykonany z drewna i miękkich tkanin. Rozwija wyobraźnię, kształtuje kreatywność. Pozwala dziecku lepiej zrozumieć otaczający je świat, a do tego jest wspaniałym miejscem do zabawy. Można do woli go meblować i urządzać. Drewniany domek dla lalek ma 120cm wysokości i 80 cm szerokości.

domek dla lalek mamawchacie.pl b1

Jak każdy dom, drewniany domek dla lalek potrzebuje mebli, sprzętów AGD i armatury. Maleńkie mebelki wycięte z drewna, obite pianką i tkaniną, do złudzenia imitują prawdziwe dorosłe meble.

domek dla lalek mamawchacie.pl b3

Domek dla lalek jest ręcznie robiony. Każdy, nawet najmniejszy szczegół został starannie wykończony tak, by zadowolić nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Składa się z 8 pomieszczeń: przestronnego salonu, nowoczesnego wiatrołapu, pokoju zabaw, łazienki, klatki schodowej i urokliwego poddasza. Wszystko to umieszczone na 4 kondygnacjach. Każde pomieszczenie zdobią kolorowe tapety i dekoracje.

 

domek dla lalek mamawchacie.pl b4

W skład zestawu wchodzi drewniany stół, drewniane krzesło, stolik kawowy, wygodna kanapa, nowoczesne łóżko z materacem, drewniany regał na książki, stylowe drzwi, wieszak na kurtki, papierowy kosz na zabawki, papierowy koń na biegunach, ręcznie wycinane drewniane serca i karnisze na zasłony oraz trzy dywany 🙂

domek dla lalek mamawchacie.pl b9

 

Domek pomalowany został nietoksyczną farbą przeznaczoną specjalnie do malowania dziecięcych zabawek. Farba ta jest bezzapachowa i nie powoduje alergii. Konstrukcja domku jest wytrzymała i stabilna. Przetestowana została przez najlepszych ekspertów na świecie – małe dzieci 😉

Na uwagę zasługuje również łazienka, która posiada prawdziwy prysznic, wannę i umywalkę. Wszystko jest bardzo dorosłe – a właśnie to dzieci lubią najbardziej. Domek można rozbudowywać i dodatkowo wyposażać. Jest przestronny i z łatwością pomieści wszystkie mebelki dla lalek dostępne na rynku.

domek dla lalek mamawchacie.pl b10

domek dla lalek mamawchacie.pl b5

 

 

 

domek dla lalek mamawchacie.pl b7

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *