kwiecień162016

Domek dla lalek handmade

Kategorie DLA DZIECI

Domek dla lalek to marzenie każdej małej dziewczynki. Wykonany z drewna i miękkich tkanin. Rozwija wyobraźnię, kształtuje kreatywność. Pozwala dziecku lepiej zrozumieć otaczający je świat, a do tego jest wspaniałym miejscem do zabawy. Można do woli go meblować i urządzać. Drewniany domek dla lalek ma 120cm wysokości i 80 cm szerokości.

domek dla lalek mamawchacie.pl b1

Jak każdy dom, drewniany domek dla lalek potrzebuje mebli, sprzętów AGD i armatury. Maleńkie mebelki wycięte z drewna, obite pianką i tkaniną, do złudzenia imitują prawdziwe dorosłe meble.

domek dla lalek mamawchacie.pl b3

Domek dla lalek jest ręcznie robiony. Każdy, nawet najmniejszy szczegół został starannie wykończony tak, by zadowolić nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Składa się z 8 pomieszczeń: przestronnego salonu, nowoczesnego wiatrołapu, pokoju zabaw, łazienki, klatki schodowej i urokliwego poddasza. Wszystko to umieszczone na 4 kondygnacjach. Każde pomieszczenie zdobią kolorowe tapety i dekoracje.

 

domek dla lalek mamawchacie.pl b4

W skład zestawu wchodzi drewniany stół, drewniane krzesło, stolik kawowy, wygodna kanapa, nowoczesne łóżko z materacem, drewniany regał na książki, stylowe drzwi, wieszak na kurtki, papierowy kosz na zabawki, papierowy koń na biegunach, ręcznie wycinane drewniane serca i karnisze na zasłony oraz trzy dywany 🙂

domek dla lalek mamawchacie.pl b9

 

Domek pomalowany został nietoksyczną farbą przeznaczoną specjalnie do malowania dziecięcych zabawek. Farba ta jest bezzapachowa i nie powoduje alergii. Konstrukcja domku jest wytrzymała i stabilna. Przetestowana została przez najlepszych ekspertów na świecie – małe dzieci 😉

Na uwagę zasługuje również łazienka, która posiada prawdziwy prysznic, wannę i umywalkę. Wszystko jest bardzo dorosłe – a właśnie to dzieci lubią najbardziej. Domek można rozbudowywać i dodatkowo wyposażać. Jest przestronny i z łatwością pomieści wszystkie mebelki dla lalek dostępne na rynku.

domek dla lalek mamawchacie.pl b10

domek dla lalek mamawchacie.pl b5

 

 

 

domek dla lalek mamawchacie.pl b7

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *