styczeń202016

Ręcznie robiona małpa – Olek

Kategorie DLA DZIECI

Ręcznie robiona małpa Olek jest jedyna w swoim rodzaju. Mierzy aż 47cm i ma niesamowicie długi ogon. Potrafi fikać koziołki i świetnie wspina się po meblach. Wystarczy, że podrzucisz ją do góry, a ona sama wykona salto i zawsze spadnie na dwie łapy. To dzięki doskonałej równowadze zachowanej w proporcjach całego ciała tej sprytnej małpki. Olek niczego się nie boi. Nawet pralka mu nie straszna. Można śmiało go w niej kąpać do woli.

 

 

Małpa Olek uszyta została z elastycznej dzianiny bawełnianej w paski. Jej oczy zrobione są z białego i czarnego filcu a uśmiech zawdzięcza jaskrawo czerwonej nici. Ręcznie robiona małpa skrywa w sobie hipoalergiczne wypełnienie. Może bawić się z nią każdy alergik. Małpka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Można się do niej tulić godzinami a nawet z nią spać.

 

 

Ręcznie robiona małpka – Olek jest największą małpką w swojej małpiej rodzinie. Jest jednak bardzo leciutka. Waży zaledwie kilkanaście dekagramów. To świetny materiał na towarzysza zabaw dla każdego malucha.

 

Olek, jak każda małpka jest na sprzedaż. Wystarczy zajrzeć tutaj: www.MAMAwCHACIE.pl/sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *