cze082016

Dekoracja z imieniem dziecka

Kategorie DLA DZIECI

Dekoracja z imieniem dziecka

Miś jest nieodłącznym elementem dzieciństwa. Można go przytulać, można z nim zasypiać.  Ten miś jest absolutnie wyjątkowy. Zdobi bowiem ścianę w dziecięcym pokoju. Obrazki z bajkowymi postaciami i imieniem dziecka ocieplają wnętrze i nadają mu bajkowego charakter.  To ważne dla każdego dziecka, by w swoim pokoju czuć się bezpiecznie.

obrazki z imieniem dziecka front

Dekoracja z imieniem dziecka to świetny pomysł na ozdobienie dziecięcego pokoju. Wykonana jest z cienkiego drewna, pomalowana farbami dla dzieci. Bezpieczna i hipoalergiczna. Podkreśla oryginalny wystrój wnętrza.

Każdy obrazek to kwadrat o wymiarach 25cm na 25cm. Każdy element dekoracji również został wycięty z cienkiego kawałka drewna. Dzięki temu obrazki posiadają głębię.

obrazek sowa 1

obrazek z imieniem dziecka misiu 1 Środkowy obrazek z serduchem zawiera spersonalizowane imię dziecka. Dołożyłam trochę fal, trochę srebrnych linii no i trochę serduszek, żeby obrazki były bardziej kolorowe i radosne. Praca z nimi to była dla mnie prawdziwa frajda. Mogłam zaszaleć z kolorami i kształtami. Wykonując zwierzaczki kierowałam się również radami i wskazówkami mojej 3 letniej córci, która bacznie mnie obserwowała i pilnowała na każdym etapie ich tworzenia 😉

drewniany obrazek z imieniem Lenka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *