kw.032016

Małpka handmade – Nela

Kategorie DLA DZIECI

Nela – małpka handmade – jest zupełnie wyjątkowa. To zabawka, która rozwija emocjonalnie dzieci. Uczy je opiekuńczości i czułości. Pomaga w przezwyciężaniu codziennych trudności, a także rozwija dziecięcą kreatywność. Z nią, żaden dzień nie jest nudny.

Kiedy podarowujesz swojemu dziecku małpkę, dajesz mu kogoś, kim może się opiekować, kogo może tulić i nosić na rączkach. Uczysz je w ten sposób odpowiedzialności i troskliwości. Od pierwszych dni swego życia twoje dziecko doświadcza matczynej miłości. Teraz, samo może obdarzyć nią innych.

malpka handmade Nela i M

Nela – małpka handmade – uszyta jest z bardzo kolorowej, pasiastej dzianiny. Jest bardzo mięciutka i miła w dotyku. Mierzy 32cm długości i warzy tyle co piórko. Nawet oczy Neli przyciągają uwagę. A to dlatego, że zdobi je mały, pomarańczowy kwiat. Małpka jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.

małpka handmade Nela b1

 

Małpka dla dziecka pełni wiele funkcji. Bawi, uczy, pomaga przezwyciężyć trudne chwile, utula do snu i jest powiernikiem dziecięcych sekretów. Jest też doskonałą alternatywą dla twardych plastikowych lalek.

 
Nelę możesz znaleźć tutaj: www.sklep/małpka-Nela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *