maj192016

Lalka waldorfska – Karolinka

Kategorie DLA DZIECI

Lalka waldorfska Karolinka to urocza, średniej wielkości laleczka o pięknych rudobrązowych włosach i niebieskich oczkach. Karolcia jest małą marzycielką. Uwielbia przesiadywać na komodzie i rozmyślać o tym, jak fajnie byłoby mieć przyjaciółkę, z którą można byłoby się bawić godzinami i wspólnie poznawać świat.

lalka waldorfska Karolinka b3

 

Karolinka uszyta jest z wysokiej jakości materiałów i tkanin. Wykonana z elastycznej bawełny cielistego koloru, wypełniona wkładem hipoalergicznym. Włosy lalki waldorfskiej zrobione są z wełnianej, rudobrązowej włóczki. Karolinka posiada szafę pełną ciuchów. Delikatnie różowy sweterek w brązowe kropeczki, jeansowe ogrodniczki, brązowa spódnica na gumie, czy amarantowy sweter w pasy, to tylko niektóre elementy jej garderoby. Lala ma jeszcze piękny, dwuwarstwowy płaszczyk z kapturem i wełnianą czapeczkę.

lalka waldorfska Karolinka b2

Karolinka ma też swojego lalkowego przyjaciela. To Antek, waldorfska lalka dla chłopca. Lubią się razem bawić i spędzać miło czas.

lalka Karolinka i Antek b1

Lalka waldorfska Karolinka mierzy niespełna 32cm i ważnie niewiele więcej niż piórko. Nie oznacza to jednak, że jest zbyt delikatna, o nie. Lalkę można bez obaw prać w pralce tak często, jak jest to tylko konieczne.

lalka waldorfska Karolinka b1

Karolinka urzeka swoją delikatną urodą. Ma zgrabny nosek o delikatnie zaznaczone usta. Na policzkach lalki rumieni się barwiony pszczeli wosk, który zastępuje jej transparentny róż i bronzer. Lalkę można też do woli czesać, wymyślając jej przeróżne fryzury i stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *